GeyikForum.COM | Forum Sitesi

GeyikForum.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
GeyikForum'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Sohbet sitesi sohbet sohbet Hosting sohbet Hosting

victoria secret mankenlerinin makyaj sırları

RoJ

Üye
24 Ocak 2023
81
0
6
Victoria’s secret meleklerinin makyajı

Victoria ‘s Secret mankenleri makyaj tarzı nasıldır, Victoria Secret makyajı nasıl yapılır?Bu konuyu sizler için hazırladık.

Öncelikle V.S meleklerinin de kusursuz olmadıklarını unutmayalım. Makyajsız gayet sıradan olan bu güzel bayanlar makyaj ile bambaşka oluyorlar. Onların da makyajlarında uyguladıkları bazı yöntemler var. Bu yöntemlerin en başında sizinde tahmin edebileceğiniz gibi parıltılı ürünler geliyor. Ama bu parıltıyı son derece dozunda kullanıyorlar. Bu da oldukça sağlıklı bir görünüm olarak karşımıza çıkıyor ve bizi büyülüyor.Huzurlarınızda adım adım victoria’s secret makyajı!

1.Adım

Victoria Secret makyajının temel adımı sağlıklı ve nemlendirilmiş bir cilttir. Cildinizi güzelce temizleyip nemlendiricinizi uygulayın.

2.Adım

Cilt tipinize uygun bir fondöteni cildinize uygulayın ve iyice yedirin. Fondötenin cilt renginizle bütünleştiğinden emin olun.

3.Adım

Yüzünüzün iç kısmını (burun kenarları, göz altları, alın, dudak üstleri) daha açık bir fondöten yardımı ile kapatın. O bölgede doğal bir aydınlatma işlemi uygulamış olacaksınız.

4.Adım

Transparan bir pudra ile bu makyajı sabitleyin ancak cildinizin çok mat olmadığından emin olun.

5.Adım

Bu adımda çok parlak olmayan ışıltılı bir bronzer kullanarak yüzünüzü kontürleyin.

6.Adım

Gözlerinize far bazını uyguladıktan sonra ışıltılı açık renkte bir far uygulayın ve gölge olarak yine ışıltılı kahve tonlarını kullanın. Bronz kahveler genelde Victoria Secret mankenlerinin en çok kullandığı renkler arasındadır. Ayrıca keskin eyeliner hatlarına pek rastlamadığımız Victoria Secret mankenlerinin genelde buğulu göz makyajını yaptıklarını görüyoruz. Bu yüzden yapacağınız makyajda keskin hatlar kullanmamaya özen gösterin. Göz makyajındaki ikinci adım ise, gözün iç köşelerini aydınlatmak olacak. Son olarak maskarayı sürüp göz makyajını bitirebilirsiniz.

7.Adım

Pembe-şeftali tonlarında bir allığı yanaklarınıza uygulayın. Daha sonra toz bir aydınlatıcı geniş bir fırça yardımı ile elmacık kemiklerinizin üstüne,dudaklarınızın üstüne uygulayın.

8.Adım

Yine pembe-şeftali veya şeker pembesi bir ruju (eğer isterseniz dudak kalemi de kullanabilirsiniz) dudağınıza sürün. Son olarak parlatıcı uygulayın.

Üst Alt