GeyikForum.COM | Forum Sitesi

GeyikForum.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
GeyikForum'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Sohbet sitesi sohbet sohbet Hosting sohbet Hosting

Ümit Özdağ, Mansur yavaş.

Yazar

Üye
30 Ocak 2023
228
0
16
Ümit Özdağ: “Mansur Bey aday olmak istemiyorsa olmaz ne yapalım yani. Belediye başkanı olarak kalıp çöpleri temizleyeceğim diyorsa o da onun meselesi.”

Twitter/PushOlder

jeSt

𝕲𝖊𝖞𝖎𝖐𝕱𝖔𝖗𝖚𝖒.𝕮𝖔𝖒
Forum Sahibi
24 Ocak 2023
11,225
364
378
Mansur bey keşke aday olsa.

jeSt

𝕲𝖊𝖞𝖎𝖐𝕱𝖔𝖗𝖚𝖒.𝕮𝖔𝖒
Forum Sahibi
24 Ocak 2023
11,225
364
378
Walla kardeşim ben düşüncemi asla inkar etmem. Sosyalist bir insanım. Şu anki iktidar ve seçimde katilacak olan hiç bir partiye guvenim yok çünkü bize güvence saglamiyorlar. Şu anki iktidar az da olsa güvence sağlıyor ama kendi çıkarına. Ben insanca yaşamak istiyorum adaletin bol oldugu mazlumun ahlamadigi bir ülke az da olsa eşitlik ten yanayım.

Yazar

Üye
30 Ocak 2023
228
0
16
Walla kardeşim ben düşüncemi asla inkar etmem. Sosyalist bir insanım. Şu anki iktidar ve seçimde katilacak olan hiç bir partiye guvenim yok çünkü bize güvence saglamiyorlar. Şu anki iktidar az da olsa güvence sağlıyor ama kendi çıkarına. Ben insanca yaşamak istiyorum adaletin bol oldugu mazlumun ahlamadigi bir ülke az da olsa eşitlik ten yanayım.
Sosyalist birisi olarak siyasal islamin yeniden bu ülkede iktidar olmasını asla istemiyorum bu sebebten oyumu kullanırım.

jeSt

𝕲𝖊𝖞𝖎𝖐𝕱𝖔𝖗𝖚𝖒.𝕮𝖔𝖒
Forum Sahibi
24 Ocak 2023
11,225
364
378
Çok dugru. Atatürk zamanında inkilap çıkarmış ve özel il kle laiklik şu dönemde laik bir insanim diyen kim olursa olsun İslam düşmanı yapıyorlar. Ben laik bir insanim öylede kalacagim. Kim ne düşünürse düşünsün . Herkes kendi hesabını kendi verecek mahşerde. İslam ve güzel bir dindir ki ama İslami kullanan zavallı insanlar bu güzel dini mahfetti yeni yetişen gençler bile düşman olmaya başladı. Biz memleketi kurtaralım derken İslam'dan uzak yaşamaya başladık sebebi ise devlet işlerinin İslam'la bir tutulmasi.

Yazar

Üye
30 Ocak 2023
228
0
16
Çok dugru. Atatürk zamanında inkilap çıkarmış ve özel il kle laiklik şu dönemde laik bir insanim diyen kim olursa olsun İslam düşmanı yapıyorlar. Ben laik bir insanim öylede kalacagim. Kim ne düşünürse düşünsün . Herkes kendi hesabını kendi verecek mahşerde. İslam ve güzel bir dindir ki ama İslami kullanan zavallı insanlar bu güzel dini mahfetti yeni yetişen gençler bile düşman olmaya başladı. Biz memleketi kurtaralım derken İslam'dan uzak yaşamaya başladık sebebi ise devlet işlerinin İslam'la bir tutulmasi.
Din hicbir zaman bu kadar aşağılık sekilde kullanilmadi, hakaretler küfürler sapikliklar, erkek cocuk dahi denilmeden yapilanlar, kadin zulumleri say say bitmiyor.

jeSt

𝕲𝖊𝖞𝖎𝖐𝕱𝖔𝖗𝖚𝖒.𝕮𝖔𝖒
Forum Sahibi
24 Ocak 2023
11,225
364
378
Bı kereden bişey olmaz diyen insandan ne bekliyorsun.

Yazar

Üye
30 Ocak 2023
228
0
16
Bı kereden bişey olmaz diyen insandan ne bekliyorsun.
Bunlar insan degil gercekten diyorum, hangi birini ablatalim, kripto fetö cikmadimi, adalet bakanligi saglik bakanligi tarikatlarin elinde ben 4 defa mulakata katildim hepsinde elendim birtane kiz geldi tarikatci suan benim yerimde oturuyor .d

jeSt

𝕲𝖊𝖞𝖎𝖐𝕱𝖔𝖗𝖚𝖒.𝕮𝖔𝖒
Forum Sahibi
24 Ocak 2023
11,225
364
378
Dini suistimal eden en büyük etken tarikatlar Kuran'da yazana değilde kendi yazmış oldukları hadisi şerif ve ibadet sistemi ile ilerliyorlar. Birde diyoruz ki değişmeyen tek dini kitap kuran evet değişmedi ama biz insanlar olarak yaptiklarimizla degistirdik. :D

Yazar

Üye
30 Ocak 2023
228
0
16
Dini suistimal eden en büyük etken tarikatlar Kuran'da yazana değilde kendi yazmış oldukları hadisi şerif ve ibadet sistemi ile ilerliyorlar. Birde diyoruz ki değişmeyen tek dini kitap kuran evet değişmedi ama biz insanlar olarak yaptiklarimizla degistirdik. :D
Bizi vecizelerimiz degistirmedi bizi köklerimiz değiştirdi, bizi aile yapilarimiz degistirdi, bizi kimse degistiremez ama degisenler üç kuruş için değiştirdi kendini.

Üst Alt