GeyikForum.COM | Forum Sitesi

GeyikForum.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
GeyikForum'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Sohbet sitesi sohbet sohbet Hosting sohbet Hosting

Samsung Galaxy S23'ün tanıtım tarihi belli oldu

jeSt

𝕲𝖊𝖞𝖎𝖐𝕱𝖔𝖗𝖚𝖒.𝕮𝖔𝖒
Forum Sahibi
24 Ocak 2023
11,266
365
378
images

Samsung, 2023'ün amiral gemisi Galaxy S23 serisinin çıkış tarihini açıkladı. Telefonlar, 1 Şubat'ta düzenlenecek olan etkinlikte görücüye çıkacak.

Gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmesi beklenen Samsung'un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S23 hakkında detaylar netleşmeye başladı.

Galaxy S22 Ultra’ya benzer şekilde kamera adasına veda eden yeni telefonlar, yuvarlatılmış köşe hatları ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Öte yandan telefonların, tasarım olarak bir önceki modelle aynı olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S23 tanıtım tarihi
Samsung, Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinin 1 Şubat tarihinde düzenleneceğini duyurdu. Samsung'un, bu etkinliği ocak ayının başlarında yapması planlanıyordu.

Şirketin üst düzey kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2, 2 Şubat ila 8 Şubat arasında ön sipariş veren kişilere ücretsiz olarak S23 serisinin yanında verilecek.

Samsung Galaxy S23 fiyatları
Tanıtım tarihi yaklaştıkça, telefonların fiyatları ile ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Samsung'un Galaxy S23 modellerinin fiyatları hakkında kararsız bir tutum sergilediğini söyleyen analistler, telefonların muhtemel fiyatlarını şu şekilde açıkladı:

Samsung Galaxy S23: 799 dolar
Samsung Galaxy S23 Plus: 899 dolar
Samsung Galaxy S23 Ultra: 1199 dolar
Tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla, Samsung Galaxy S23 modelleri ile ilgili daha fazla ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor.

Üst Alt