GeyikForum.COM | Forum Sitesi

GeyikForum.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
GeyikForum'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Sohbet sitesi sohbet sohbet Hosting sohbet Hosting

Öykü Baştaş ile Furkan Temir dünyevine girdi

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
9,582
1
38
6474e30286b24538e0ffc9d3.jpg

19 yaşındayken dünyanın önde gelen markalarıyla çalışmaya başlayan model Öykü Baştaş, bir süredir birlikte olduğu tasarımcı sevgilisi Furkan Temir ile dünyaevine girdi. İkili İstanbul'da düzenlenen sade bir törenle hayatını birleştirdi.

GELİNLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Genç model ile tasarımcı sevgilisini mutlu gününde yakın dostları yalnız bırakmadı. Mutlu gününden karelerini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Baştaş'ın siyah dantel detaylı gelinliği ise dikkat çekti.

6474e09c86b24538e0ffc9c4.jpg

NİKAHTAN KARELERİNİ YAYINLADI

Öykü Baştaş, nikahtan karelerine ''Sonsuza kadar senin olacak'' notunu düşerken, Furkan Temir'i etiketleyip, kalp emojisi koymayı da ihmal etmedi. İkiliye sosyal medyada tebrik mesajları yağdı.

6474e0a786b24538e0ffc9c6.jpg

''MODELLİĞE BAŞLAMAM TESADÜFLER SONUCU OLDU''

Öte yandan, 2020 yılında yaptığı bir açıklamada kariyerine nasıl başladığını anlatan Baştaş, şunları söylemişti:

Alıntı Metni

6474e0b586b24538e0ffc9c8.jpg

''KÖTÜ ELEŞTİRİLER BENİ ÇOK ÜZDÜ''

Kendisine gelen eleştirilerle de ilgili konuşan Baştaş, ''İlk tanınmaya başladığımda 19 yaşımdaydım kötü eleştiriler beni çok üzdü. Ben zaten çok sosyal bir insan değildim, utangaç birkaç tane arkadaşı olan biriydim. İnsanlar beni eleştirdikçe panik atak geçiriyordum sürekli. Biriyle konuşmakta zorlanıyordum, dışarı çıktığım zaman insanlar bana bakıyor gibi hissediyordum. ‘İnsanlar mutlu olur Türk birinin böyle güzel şeyler yapmasına, sevinirler’ diye düşünüyordum tam tersiyle karşılaştım. O iki üç ay benim, için çok zordu'' demişti.

6474e1ea86b24538e0ffc9cf.jpg

Türk kızı Instagram’da keşfedildi

Üst Alt