GeyikForum.COM | Forum Sitesi

GeyikForum.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
GeyikForum'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Sohbet sitesi sohbet sohbet Hosting sohbet Hosting

Epic Games, 300 TL’lik oyunları bedava veriyor!

jeSt

𝕲𝖊𝖞𝖎𝖐𝕱𝖔𝖗𝖚𝖒.𝕮𝖔𝖒
Forum Sahibi
24 Ocak 2023
11,249
365
378
Epic Games, bu hafta 300 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz yaptı. Söz konusu yapımlar, oldukça dikkat çekti.

Epic Games, uzun bir süredir düzenli olarak her hafta ücretsiz oyun dağıtıyor. Bazen AAA kalitede yapımlar da veren platform, bu nedenle oyuncular tarafından oldukça seviliyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise Epic Games’in bu hafta için verdiği oyunlar erişime açıldı.

Epic Games, iki oyunu ücretsiz veriyor!
Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunlarından ilki Dishonored: Death of the Outsider. 259 TL değerindeki yapım, eskiden suikastçı ve şimdilerde ise gemi kaptanı olan Billie Lurke’ün karakterini konu alıyor. İkinci oyun ise 59 TL değerindeki City of Gangsters. Burada ise bir suç örgütü kuracak ve yasadışı işlerden elde ettiğiniz gelirler sayesinde bu örgütü büyütmeye çalışacaksınız.

City of Gangsters 259,00 TL
Dishonored: Death of the Outsider 59,00 TL

İki oyunu da, 9 Şubat saat 19.00’a kadar kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bunun için Epic Games’in internet sitesi veya masaüstü programından hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ise oyunların kendi sayfalarına gidin. Son olarak sağ taraftaki Yükle butonuna tıklayın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. Hepsini toplu olarak almak için sepetinize ekleyebilirsiniz.

City of Gangsters sistem gereksinimleri
Minimum

İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel i5/i7/i9 veya AMD Ryzen
Ekran kartı: NVidia GeForce 700 serisi veya daha üstü / AMD Radeon R5/R7/R9 200 serisi veya daha yükseği / Intel Iris / HD 5000 veya daha üstü
RAM: 8 GB
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 11

Tavsiye Edilen

İşlemci: Intel i7/i9 veya AMD Ryzen
Ekran kartı: NVidia GeForce 10 serisi veya daha yükseği / AMD RX serisi veya daha üstü
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
DirectX: Sürüm 11

Dishonored: Death of the Outsider
Minimum

İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: Intel i5-2400 (4 core) / AMD FX-8320 (8 core)
Ekran kartı: NVidia GTX 660 2 GB / AMD Radeon 7970 3 GB
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen

İşlemci: Intel i7-4770 (4 core) / AMD FX-8350 (8 core)
Ekran kartı: NVidia GTX 1060 6 GB/ AMD Radeon RX 480 8 GB
RAM: 16 GB
Depolama: 32 GB kullanılabilir alan
Peki sizler Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları hakkında neler düşünüyorsunuz? Nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Üst Alt